%
×
Ви даваме промо код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Бела женска кошула со „oversize
Бела женска кошула со „oversize
Бела женска кошула со „oversize
Бела женска кошула со „oversize
Бела женска кошула со „oversize
Бела женска кошула со „oversize
Бела женска кошула со „oversize
Бела женска кошула со „oversize
Бела женска кошула со „oversize
Бела женска кошула со „oversize
Бела женска кошула со „oversize
Бела женска кошула со „oversize
Бела женска кошула со „oversize
Бела женска кошула со „oversize
Бела женска кошула со „oversize
Бела женска кошула со „oversize
Бела женска кошула со „oversize
Бела женска кошула со „oversize

Бела женска кошула со „oversize" крагна

Шифра на артикл: 52159701-1
Šifra proizvođača: 52159701
4.499 МКД
4.499 МКД
4.499 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
( Одреди ја големината )
  • 36
  • 38
  • 40
Odredi veličinu
OK
Količina: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Модерна женска блуза во „oversize" крој права е модна посластица. Блузата е изработена од врхунски квалитетен материјал. Има лежерен крој и изузетно е нежна и пријатна за носење.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Блузи
Težina specifikacija 0.1 kg
пол женско
Boja бела
Wash симболи
боја на метал злато
дезен еднобојно
Основен материјал: 100% памук

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Бела женска кошула со „oversize" крагна
Блузи
4.499
Izaberi količinu
2
1