%
×
Ви даваме промо код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Црна блуза со отвори
Црна блуза со отвори
Црна блуза со отвори
Црна блуза со отвори
Црна блуза со отвори
Црна блуза со отвори
Црна блуза со отвори
Црна блуза со отвори
Црна блуза со отвори
Црна блуза со отвори
Црна блуза со отвори
Црна блуза со отвори

Црна блуза со отвори

Шифра на артикл: 52159301-1
Šifra proizvođača: 52159301
( Одреди ја големината )
  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
Odredi veličinu
OK
Зачувајте во списокот со желби
Црна блуза со карактеристични отвори од предната и надворешната страна е право модно парче. Изработена е од најубавиот памук со најдобар квалитет. Блузата е лесна и дава удобно чувство во целодневно носење.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Блузи
Težina specifikacija 0.1 kg
пол женско
Boja црна
Wash симболи
боја на метал злато
дезен еднобојно
Основен материјал: 100% памук

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Црна блуза со отвори
Блузи
0
Izaberi količinu
2
1