%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Црн кожен паричник
Црн кожен паричник
Црн кожен паричник
Црн кожен паричник
Црн кожен паричник
Црн кожен паричник
Црн кожен паричник
Црн кожен паричник

Црн кожен паричник

Шифра на артикл: 7511501-1
Šifra proizvođača: 7511501
4.799 МКД
4.799 МКД
4.799 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 0
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Фукнционален и стилски модерен паричник е незаменлив додаток за секој маж. Има практична и уредно организирана внатрешост со доволно простор за картици, документи , пари. Паричн икот е изработен од природна кожа во црна боја. Целокупниот изглед на торбичката украсен е со логот на „Mona Men".
Карактеристика Вредност
Kатегорија Паричници
Пол Машко
Бојата Црна
Димензија 9,5x16,5x2
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа
Trenutno nema komentara