%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Кафеав кожен паричник
Кафеав кожен паричник
Кафеав кожен паричник
Кафеав кожен паричник
Кафеав кожен паричник
Кафеав кожен паричник
Кафеав кожен паричник
Кафеав кожен паричник

Кафеав кожен паричник

Шифра на артикл: 7510603-2
Šifra proizvođača: 7510603
3.099 МКД
3.099 МКД
3.099 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 0
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Класичен машки паричник изработен во кафеава боја од квалитетна природна кожа. Има функционална и организирана внатрешност со дел за картички и пари. Паричникот е украсен со дискретно логото на „Mona Man“.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Паричници
Пол Машко
Бојата Кафеава
Димензија 9,5x11,5x2
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа
Trenutno nema komentara