%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Кафеави машки кожен паричник
Кафеави машки кожен паричник
Кафеави машки кожен паричник
Кафеави машки кожен паричник
Кафеави машки кожен паричник
Кафеави машки кожен паричник
Кафеави машки кожен паричник
Кафеави машки кожен паричник

Кафеави машки кожен паричник

Шифра на артикл: 7510502-2
Šifra proizvođača: 7510502
3.099 МКД
3.099 МКД
3.099 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 0
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Квалитетен, функционален и стилски модерен паричник за картици незаменлив е додаток за секој човек. Уредно е органИзиран за картици и документи. Нoвчаникот е изработен од природна кожа во кафеава боја. Целокупнот Изглед комплетиран е со втиснат лого на „Mona Men" на копчата.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Паричници
Пол Машко
Бојата Кафеава
Димензија 11,5x9,5x2
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа
Trenutno nema komentara