%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Темносин машки кожен паричник
Темносин машки кожен паричник
Темносин машки кожен паричник
Темносин машки кожен паричник
Темносин машки кожен паричник
Темносин машки кожен паричник
Темносин машки кожен паричник
Темносин машки кожен паричник

Темносин машки кожен паричник

Шифра на артикл: 7510503-2
Šifra proizvođača: 7510503
  • 0
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Квалитетен, функционален и стилски модерен паричник изработен во темносина боја од квалитетна природна кожа. Има практична и уредно организирана внатрешност до доволен простор за картички, документи, пари. Целокупниот изглед комплетиран е со втиснатиот лого на „Mona Mаn" на копчата.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Паричници
Пол Машко
Бојата Плава
Димензија 11,5x9,5x2
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа
Trenutno nema komentara