%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Темнокафеав кожен паричник
Темнокафеав кожен паричник
Темнокафеав кожен паричник
Темнокафеав кожен паричник
Темнокафеав кожен паричник
Темнокафеав кожен паричник
Темнокафеав кожен паричник
Темнокафеав кожен паричник

Темнокафеав кожен паричник

Шифра на артикл: 7510902-2
Šifra proizvođača: 7510902
  • 0
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Едноставен е и практичен машки паричник изработен од најфина природна кожа. Има дел за метални пари и тој е брендиран со логото на „Mona Man".
Карактеристика Вредност
Kатегорија Паричници
Пол Машко
Бојата Кафеава
Димензија 10 x 9 x 2
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа
Trenutno nema komentara