%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Црн машки кожен паричник за картици
Црн машки кожен паричник за картици
Црн машки кожен паричник за картици
Црн машки кожен паричник за картици
Црн машки кожен паричник за картици
Црн машки кожен паричник за картици
Црн машки кожен паричник за картици
Црн машки кожен паричник за картици

Црн машки кожен паричник за картици

Шифра на артикл: 7510301-2
Šifra proizvođača: 7510301
2.259 МКД
2.259 МКД
2.259 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 0
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Квалитетен, функционален и стилски модерен паричник незаменлив е додаток за секој човек. Има практична и уредно организирана внатршност до доволен простор за картици, документи, пари. Изработен е во црна боја од природна кожа. Целокупниот изглед комплетиран е со логот на „Mona Men".
Карактеристика Вредност
Kатегорија Паричници
Пол Машко
Бојата Црна
Димензија 12,5x9
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа
Trenutno nema komentara