%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Темносин машки кожен паричник
Темносин машки кожен паричник
Темносин машки кожен паричник
Темносин машки кожен паричник
Темносин машки кожен паричник
Темносин машки кожен паричник
Темносин машки кожен паричник
Темносин машки кожен паричник

Темносин машки кожен паричник

Шифра на артикл: 7510302-2
Šifra proizvođača: 7510302
  • 0
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Квалитетен, функционален и стилски модерен паричник незаменлив е дополнителен дел ѕа секој маж. Има практична и уредно организирана внатрешност и доволно простор за картици,документи, пари. Паричникот е изработен во темносина боја од природна кожа. Целокупниот изглед комплетиран е со втиснат лого на„ Mona Man".

Карактеристика Вредност
Kатегорија Паричници
Пол Машко
Бојата Плава
Димензија 12,5x9
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа
Trenutno nema komentara