%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Tемноплав кожен паричник
Tемноплав кожен паричник
Tемноплав кожен паричник
Tемноплав кожен паричник
Tемноплав кожен паричник
Tемноплав кожен паричник
Tемноплав кожен паричник
Tемноплав кожен паричник

Tемноплав кожен паричник

Шифра на артикл: 7510903-2
Šifra proizvođača: 7510903
  • 0
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Квалитетен, функционален и стилски модерен паричник незаменлив е дополнителен дел ѕа секој маж. Има практична и уредно организирана внатрешност и доволно простор за картици,документи, пари. Паричникот е изработен во темно плава боја од природна кожа. Целокупниот изглед комплетиран е со втиснат лого на„ Mona Man" на копчата на паричникот.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Паричници
Пол Машко
Бојата Плава
Димензија 10 x 9 x 2
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа
Trenutno nema komentara