%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Кафеави машки кожен паричник за картици
Кафеави машки кожен паричник за картици
Кафеави машки кожен паричник за картици
Кафеави машки кожен паричник за картици
Кафеави машки кожен паричник за картици
Кафеави машки кожен паричник за картици
Кафеави машки кожен паричник за картици
Кафеави машки кожен паричник за картици

Кафеави машки кожен паричник за картици

Шифра на артикл: 7510303-2
Šifra proizvođača: 7510303
  • 0
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Квалитетен, функционален и стилски модерен паричник за картици незаменлив е додаток за секој човек. Уредно е органИзиран за картици и документи. паричникот е изработен од природна кожа во кафеава боја. Целокупнот Изглед комплетиран е со втиснат лого на „Mona Men".

Карактеристика Вредност
Kатегорија Паричници
Пол Машко
Бојата Кафеава
Димензија 12,5x9
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа
Trenutno nema komentara