%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Машки кожен ремен во камел нијанса
Машки кожен ремен во камел нијанса
Машки кожен ремен во камел нијанса
Машки кожен ремен во камел нијанса

Машки кожен ремен во камел нијанса

Шифра на артикл: 7601406-0
Šifra proizvođača: 7601406
2.259 МКД
2.259 МКД
2.259 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 115 CM
  • 120 CM
  • 125 CM
  • 130 CM
  • 135 CM
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Црн машки каш обавезен е детал, тој не само што ги причврстува панталоните, дава и одредена доза на елеганцијата. Изработен е од природна кожа во мека форма, во камел боја.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Ремени
Пол Машко
Бојата Камел
Боја на метал Антика
Основен материјал Галантериска кожа
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Ремени 7600125-3
1.999 МКД
Големина
110 CM
115 CM
120 CM
125 CM
130 CM
Sačuvano u omiljne
Ремени 7600962-3
1.999 МКД
Големина
110 CM
115 CM
120 CM
125 CM
130 CM
135 CM
Sačuvano u omiljne
Ремени 7600825-3
1.999 МКД
Големина
110 CM
120 CM
125 CM
130 CM
Sačuvano u omiljne
Ремени 7600130-3
1.999 МКД
Големина
120 CM
125 CM
130 CM
Sačuvano u omiljne
Ремени 7611302-3
1.859 МКД
Големина
110 CM
115 CM
120 CM
125 CM
130 CM
135 CM
Sačuvano u omiljne
Ремени 7600216-3
1.999 МКД
Големина
120 CM
125 CM
130 CM