%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Кафеав машки кожен ремен
Кафеав машки кожен ремен
Кафеав машки кожен ремен
Кафеав машки кожен ремен

Кафеав машки кожен ремен

Шифра на артикл: 7600330-1
Šifra proizvođača: 7600330
  • 110 CM
  • 115 CM
  • 120 CM
  • 125 CM
  • 130 CM
  • 135 CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Кафеави машки каш обавезен е детал, тој не само што ги причврстува панталоните, дава и одредена доза на елеганцијата. Изработен е од природна кожа со тока во никол боја.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Ремени
Пол Машко
Бојата Кафеава
Боја на метал Никел
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Ремени 7600125-3
1.999 МКД
Големина
110 CM
115 CM
120 CM
125 CM
130 CM
Sačuvano u omiljne
Ремени 7600962-3
1.999 МКД
Големина
110 CM
115 CM
120 CM
125 CM
130 CM
135 CM
Sačuvano u omiljne
Ремени 7600825-3
1.999 МКД
Големина
110 CM
120 CM
125 CM
130 CM
Sačuvano u omiljne
Ремени 7600130-3
1.999 МКД
Големина
120 CM
125 CM
130 CM
Sačuvano u omiljne
Ремени 7611302-3
1.859 МКД
Големина
110 CM
115 CM
120 CM
125 CM
130 CM
135 CM
Sačuvano u omiljne
Ремени 7600216-3
1.999 МКД
Големина
120 CM
125 CM
130 CM