%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Црн кожен ремен
Црн кожен ремен
Црн кожен ремен
Црн кожен ремен

Црн кожен ремен

Шифра на артикл: 7600214-2
Šifra proizvođača: 7600214
1.999 МКД
1.999 МКД
1.999 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 110 CM
  • 115 CM
  • 120 CM
  • 125 CM
  • 130 CM
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Црн машки ремен е моден додаток тој дава одредена доза на елеганцијата. Изработен е од природна кожа со тока во никел боја. Ширина на ременот е 3 cm.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Ремени
Пол Машко
Бојата Црна
Боја на метал Никел
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Ремени 7600125-3
1.999 МКД
Големина
110 CM
115 CM
120 CM
125 CM
130 CM
Sačuvano u omiljne
Ремени 7600962-3
1.999 МКД
Големина
110 CM
115 CM
120 CM
125 CM
130 CM
135 CM
Sačuvano u omiljne
Ремени 7600825-3
1.999 МКД
Големина
110 CM
120 CM
125 CM
130 CM
Sačuvano u omiljne
Ремени 7600130-3
1.999 МКД
Големина
120 CM
125 CM
130 CM
Sačuvano u omiljne
Ремени 7611302-3
1.859 МКД
Големина
110 CM
115 CM
120 CM
125 CM
130 CM
135 CM
Sačuvano u omiljne
Ремени 7600216-3
1.999 МКД
Големина
120 CM
125 CM
130 CM