%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Црн машки кожен ремен
Црн машки кожен ремен
Црн машки кожен ремен
Црн машки кожен ремен

Црн машки кожен ремен

Шифра на артикл: 7600948-2
Šifra proizvođača: 7600948
1.999 МКД
1.999 МКД
1.999 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 110 CM
  • 115 CM
  • 120 CM
  • 125 CM
  • 130 CM
  • 135 CM
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби

Црн машки ремен со класична тока изработен е од квалитетна природна кожа. Ширина на ременот е 3,5 cm

Карактеристика Вредност
Kатегорија Ремени
Пол Машко
Бојата Црна
Боја на метал Никел
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Ремени 7600214-3
1.999 МКД
Големина
110 CM
115 CM
120 CM
125 CM
130 CM
135 CM
Sačuvano u omiljne
Ремени 7600330-3
1.999 МКД
Големина
120 CM
125 CM
130 CM
Sačuvano u omiljne
Ремени 7600337-3
1.999 МКД
Големина
120 CM
125 CM
130 CM
Sačuvano u omiljne
Ремени 7600125-3
1.999 МКД
Големина
110 CM
115 CM
120 CM
125 CM
130 CM
135 CM
Sačuvano u omiljne
Ремени 7600962-3
1.999 МКД
Големина
110 CM
115 CM
120 CM
125 CM
130 CM
135 CM
Sačuvano u omiljne
Ремени 7600120-3
1.999 МКД
Големина
110 CM
115 CM
120 CM
125 CM
130 CM
135 CM