%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Темносин кожен ремен

Темносин кожен ремен

Шифра на артикл: 7600130-3
Šifra proizvođača: 7600130
1.999 МКД
1.999 МКД
1.999 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 110 CM
  • 115 CM
  • 120 CM
  • 125 CM
  • 130 CM
  • 135 CM
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Темносин „Mona Man" ремен е моден детал кој мора да го имате. Поред практичната има и естетска улога, давајќи и доза на елеганција на секоја комбинација на облека. Изработен е од природна кожа со ефектна тока во никел боја. Ширина на ременот е 3,5 cm.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Ремени
Пол Машко
Бојата Плава
Боја на метал Никел
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Ремени 7600214-3
1.999 МКД
Големина
110 CM
115 CM
120 CM
125 CM
130 CM
135 CM
Sačuvano u omiljne
Ремени 7600330-3
1.999 МКД
Големина
120 CM
125 CM
130 CM
Sačuvano u omiljne
Ремени 7600337-3
1.999 МКД
Големина
120 CM
125 CM
130 CM
Sačuvano u omiljne
Ремени 7600125-3
1.999 МКД
Големина
110 CM
115 CM
120 CM
125 CM
130 CM
135 CM
Sačuvano u omiljne
Ремени 7600962-3
1.999 МКД
Големина
110 CM
115 CM
120 CM
125 CM
130 CM
135 CM
Sačuvano u omiljne
Ремени 7600120-3
1.999 МКД
Големина
110 CM
115 CM
120 CM
125 CM
130 CM
135 CM