%
×
Ви даваме промо код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

“Stay yours“ црвен кожен несесер
“Stay yours“ црвен кожен несесер
“Stay yours“ црвен кожен несесер
“Stay yours“ црвен кожен несесер
“Stay yours“ црвен кожен несесер
“Stay yours“ црвен кожен несесер
“Stay yours“ црвен кожен несесер
“Stay yours“ црвен кожен несесер

“Stay yours“ црвен кожен несесер

Шифра на артикл: 6210408-1
Šifra proizvođača: 6210408
( Одреди ја големината )
  • 0
Зачувајте во списокот со желби
Женски кожен несесер во црвена боја. Несесерот е практичен и компактен и има простор за сите ситници. Од надворешната страна несесерот е украсен со натпис "Stay yours" и метална плочка каде што е втиснат логот на „Mona".
Карактеристика Вредност
Kатегорија Несесер
Težina specifikacija 0.2 kg
пол женско
Boja црвена
Wash симболи
боја на метал никел
димензија 19x11x2
материјал основен галантериска кожа
потекло на кожата телешка
Основен материјал: 100% природна кожа; Постава: 100% полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara
“Stay yours“ црвен кожен несесер
Несесер
0
Izaberi količinu
2
1