%
×
Ви даваме промо код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Црн кожен несесер со принт
Црн кожен несесер со принт
Црн кожен несесер со принт
Црн кожен несесер со принт
Црн кожен несесер со принт
Црн кожен несесер со принт
Црн кожен несесер со принт
Црн кожен несесер со принт

Црн кожен несесер со принт

Шифра на артикл: 6211102-1
Šifra proizvođača: 6211102
1.999 МКД
1.999 МКД
1.999 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
( Одреди ја големината )
  • 0
Količina: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Женски кожен несесер со принт во црна боја. Несесерот е компактен, практичен и има доволно простор за сите ситници. Од надворешната страна е украсен со логот на „Mona" .
Карактеристика Вредност
Kатегорија Несесер
Težina specifikacija 0.2 kg
пол женско
Boja црна
Wash симболи
боја на метал злато
димензија 16x7,5x5
материјал основен галантериска кожа
потекло на кожата телешка

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Црн кожен несесер со принт
Несесер
1.999
Izaberi količinu
2
1