%
×
Ви даваме промо код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Елегантна женска блуза
Елегантна женска блуза
Елегантна женска блуза
Елегантна женска блуза
Елегантна женска блуза
Елегантна женска блуза
Елегантна женска блуза
Елегантна женска блуза
Елегантна женска блуза
Елегантна женска блуза
Елегантна женска блуза
Елегантна женска блуза
Елегантна женска блуза
Елегантна женска блуза
Елегантна женска блуза
Елегантна женска блуза

Елегантна женска блуза

Шифра на артикл: 52175001-2
Šifra proizvođača: 52175001
3.999 МКД
3.999 МКД
3.999 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 36
  • 38
  • 40
Одреди ја големината
Količina: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Елегантна женска блуза со отворено раме. Украсена е со елегантни набори и сатенски сјај. Блузата е изработена од квалитетен материјал со нежна текстура.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Блузи, кошули и туники
Пол Женско
Бојата Црвена
Дезен Еднобојно
Должина Средно
Одржување
Основен материјал: 100% модал
Trenutno nema komentara

Слични производи