%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Блуза на бретели
Блуза на бретели
Блуза на бретели
Блуза на бретели
Блуза на бретели
Блуза на бретели
Блуза на бретели
Блуза на бретели
Блуза на бретели
Блуза на бретели
Блуза на бретели
Блуза на бретели
Блуза на бретели
Блуза на бретели
Блуза на бретели
Блуза на бретели

Блуза на бретели

Шифра на артикл: 52180601-2
Šifra proizvođača: 52180601
4.499 МКД
4.499 МКД
4.499 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
Одреди ја големината
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Класична женска блуза на бретели, со бочни изрези и метални синџир.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Блузи, кошули и туники
Пол Женско
Бојата Сива
Дезен Еднобојно
Одржување
Материјал основен: 52%полиестер 45%волна 3%еластан
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
4.499 МКД
Големина
34
36
38
40
42