%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Блуза со висока крагна
Блуза со висока крагна
Блуза со висока крагна
Блуза со висока крагна
Блуза со висока крагна
Блуза со висока крагна
Блуза со висока крагна
Блуза со висока крагна
Блуза со висока крагна
Блуза со висока крагна
Блуза со висока крагна
Блуза со висока крагна
Блуза со висока крагна
Блуза со висока крагна
Блуза со висока крагна
Блуза со висока крагна

Блуза со висока крагна

Шифра на артикл: 52181201-2
Šifra proizvođača: 52181201
5.599 МКД
5.599 МКД
5.599 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
Одреди ја големината
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Блуза со долги ракави, висока крагна, истакнати рамиња и скриен заден патент.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Блузи, кошули и туники
Пол Женско
Бојата Плава
Боја на метал Злато
Дезен Еднобојно
Должина Средно
Должина на ракавите Долги
Одржување
Материјал основен: 91%вискоза 9%еластан
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
6.799 МКД
Големина
34
36
38
40
42