%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Блуза со пуф ракави
Блуза со пуф ракави
Блуза со пуф ракави
Блуза со пуф ракави
Блуза со пуф ракави
Блуза со пуф ракави
Блуза со пуф ракави
Блуза со пуф ракави
Блуза со пуф ракави
Блуза со пуф ракави
Блуза со пуф ракави
Блуза со пуф ракави
Блуза со пуф ракави
Блуза со пуф ракави
Блуза со пуф ракави
Блуза со пуф ракави

Блуза со пуф ракави

Шифра на артикл: 52180801-2
Šifra proizvođača: 52180801
  • 34
  • 36
  • 38
Одреди ја големината
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Блуза со пуф ракави, дрикер прицврстување, истакната крагна и метални детали.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Блузи, кошули и туники
Пол Женско
Бојата Црна
Боја на метал Злато
Дезен Еднобојно
Одржување
Материјал основен: 96%памук 4%еластан
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
4.499 МКД
Големина
34
36
38
40
42