%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Блуза со изрези
Блуза со изрези
Блуза со изрези
Блуза со изрези
Блуза со изрези
Блуза со изрези
Блуза со изрези
Блуза со изрези
Блуза со изрези
Блуза со изрези
Блуза со изрези
Блуза со изрези

Блуза со изрези

Шифра на артикл: 52181501-2
Šifra proizvođača: 52181501
6.799 МКД
6.799 МКД
6.799 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
Одреди ја големината
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Блуза со долги ракави, преден изрез, метални детали во златна боја и скриен заден патент.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Блузи, кошули и туники
Пол Женско
Бојата Црна
Боја на метал Злато
Дезен Еднобојно
Должина Средно
Должина на ракавите Долги
Одржување
Материјал основен: 100%памук
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
4.499 МКД
Големина
34
36
38
40
42