%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Кратка женска кошула
Кратка женска кошула
Кратка женска кошула
Кратка женска кошула
Кратка женска кошула
Кратка женска кошула
Кратка женска кошула
Кратка женска кошула
Кратка женска кошула
Кратка женска кошула
Кратка женска кошула
Кратка женска кошула
Кратка женска кошула
Кратка женска кошула
Кратка женска кошула
Кратка женска кошула
Кратка женска кошула
Кратка женска кошула
Кратка женска кошула
Кратка женска кошула
Кратка женска кошула
Кратка женска кошула

Кратка женска кошула

Шифра на артикл: 52184201-2
Šifra proizvođača: 52184201
5.599 МКД
5.599 МКД
5.599 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
Одреди ја големината
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Кратка женска кошула со дрикер прицврстување и траки за врзување.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Блузи, кошули и туники
Пол Женско
Бојата Беж
Боја на метал Злато
Дезен Еднобојно
Должина на ракавите Кратки
Одржување
Материјал основен: 100%лен
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
5.599 МКД
Големина
36
40