%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Блуза со кратки ракави
Блуза со кратки ракави
Блуза со кратки ракави
Блуза со кратки ракави
Блуза со кратки ракави
Блуза со кратки ракави
Блуза со кратки ракави
Блуза со кратки ракави
Блуза со кратки ракави
Блуза со кратки ракави
Блуза со кратки ракави
Блуза со кратки ракави
Блуза со кратки ракави
Блуза со кратки ракави
Блуза со кратки ракави
Блуза со кратки ракави

Блуза со кратки ракави

Шифра на артикл: 52183701-2
Šifra proizvođača: 52183701
3.999 МКД
3.999 МКД
3.999 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 36
  • 38
  • 40
Одреди ја големината
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Женска блуза со набрани рукави, тесни траки и копче за прицврстување одзади.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Блузи, кошули и туники
Пол Женско
Бојата Бела
Боја на метал Никел
Дезен Еднобојно
Должина Средно
Должина на ракавите Кратки
Одржување
Материјал основен: 60%лен 40%памук
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
5.599 МКД
Големина
36
40