%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Кратка карирана блуза
Кратка карирана блуза
Кратка карирана блуза
Кратка карирана блуза
Кратка карирана блуза
Кратка карирана блуза
Кратка карирана блуза
Кратка карирана блуза
Кратка карирана блуза
Кратка карирана блуза
Кратка карирана блуза
Кратка карирана блуза
Кратка карирана блуза
Кратка карирана блуза
Кратка карирана блуза
Кратка карирана блуза
Кратка карирана блуза
Кратка карирана блуза
Кратка карирана блуза
Кратка карирана блуза
Кратка карирана блуза
Кратка карирана блуза

Кратка карирана блуза

Шифра на артикл: 52186801-3
Šifra proizvođača: 52186801
  • 36
  • 38
  • 40
Одреди ја големината
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Кратка карирана блуза со шпиц крагна и дрикер прицврстување.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Блузи, кошули и туники
Пол Женско
Бојата Беж
Боја на метал Никел
Одржување
Материјал основен: 100%лен
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
5.599 МКД
Големина
36
40