%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Блуза со кратки ракави
Блуза со кратки ракави
Блуза со кратки ракави
Блуза со кратки ракави
Блуза со кратки ракави
Блуза со кратки ракави
Блуза со кратки ракави
Блуза со кратки ракави
Блуза со кратки ракави
Блуза со кратки ракави
Блуза со кратки ракави
Блуза со кратки ракави
Блуза со кратки ракави
Блуза со кратки ракави
Блуза со кратки ракави
Блуза со кратки ракави

Блуза со кратки ракави

Шифра на артикл: 52185001-2
Šifra proizvođača: 52185001
3.999 МКД
3.999 МКД
3.999 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
Одреди ја големината
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Женска блуза со кратки ракави, благи набори и прицврстување одзади.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Блузи, кошули и туники
Пол Женско
Бојата Беж
Дезен Еднобојно
Должина Средно
Должина на ракавите Кратки
Одржување
Материјал основен: 100%вискоза
Trenutno nema komentara

Слични производи