%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Буза без ракави
Буза без ракави
Буза без ракави
Буза без ракави
Буза без ракави
Буза без ракави
Буза без ракави
Буза без ракави
Буза без ракави
Буза без ракави
Буза без ракави
Буза без ракави
Буза без ракави
Буза без ракави

Буза без ракави

Шифра на артикл: 52184901-2
Šifra proizvođača: 52184901
4.499 МКД
4.499 МКД
4.499 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
Одреди ја големината
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Женска блуза без ракави, со набори и траки за врзување одзади.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Блузи, кошули и туники
Пол Женско
Бојата Беж
Дезен Еднобојно
Должина Средно
Должина на ракавите Кратки
Одржување
Материјал основен: 100%вискоза
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
5.599 МКД
Големина
36
40