%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Кратка блуза со принт
Кратка блуза со принт
Кратка блуза со принт
Кратка блуза со принт
Кратка блуза со принт
Кратка блуза со принт
Кратка блуза со принт
Кратка блуза со принт
Кратка блуза со принт
Кратка блуза со принт
Кратка блуза со принт
Кратка блуза со принт
Кратка блуза со принт
Кратка блуза со принт
Кратка блуза со принт
Кратка блуза со принт
Кратка блуза со принт
Кратка блуза со принт
Кратка блуза со принт
Кратка блуза со принт
Кратка блуза со принт
Кратка блуза со принт
Кратка блуза со принт
Кратка блуза со принт
Кратка блуза со принт
Кратка блуза со принт
Кратка блуза со принт
Кратка блуза со принт

Кратка блуза со принт

Шифра на артикл: 52187001-3
Šifra proizvođača: 52187001
6.799 МКД
6.799 МКД
6.799 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
  • 36
  • 38
  • 40
Одреди ја големината
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Кратка женска блуза со шарен принт и широки ракави.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Блузи, кошули и туники
Пол Женско
Бојата Розова
Дезен Цветен дезен
Одржување
Материјал основен: 100%вискоза
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
5.599 МКД
Големина
36
40