%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Карирана женска блуза
Карирана женска блуза
Карирана женска блуза
Карирана женска блуза
Карирана женска блуза
Карирана женска блуза
Карирана женска блуза
Карирана женска блуза
Карирана женска блуза
Карирана женска блуза
Карирана женска блуза
Карирана женска блуза
Карирана женска блуза
Карирана женска блуза
Карирана женска блуза
Карирана женска блуза
Карирана женска блуза
Карирана женска блуза
Карирана женска блуза
Карирана женска блуза

Карирана женска блуза

Шифра на артикл: 52184601-3
Šifra proizvođača: 52184601
5.599 МКД
5.599 МКД
5.599 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 36
  • 38
  • 40
Одреди ја големината
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Карирана женска блуза со бочни изрези, висока крагна и траки за врзување.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Блузи, кошули и туники
Пол Женско
Бојата Беж
Боја на метал Никел
Одржување
Материјал основен: 100%лен
Постава: 100%вискоза
Лицето 1: 100%вискоза
Лицето 2: 100%вискоза
Trenutno nema komentara

Слични производи