%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Дводелна блуза со принт
Дводелна блуза со принт
Дводелна блуза со принт
Дводелна блуза со принт
Дводелна блуза со принт
Дводелна блуза со принт
Дводелна блуза со принт
Дводелна блуза со принт
Дводелна блуза со принт
Дводелна блуза со принт
Дводелна блуза со принт
Дводелна блуза со принт
Дводелна блуза со принт
Дводелна блуза со принт
Дводелна блуза со принт
Дводелна блуза со принт
Дводелна блуза со принт
Дводелна блуза со принт
Дводелна блуза со принт
Дводелна блуза со принт
Дводелна блуза со принт
Дводелна блуза со принт

Дводелна блуза со принт

Шифра на артикл: 52186701-3
Šifra proizvođača: 52186701
7.299 МКД
7.299 МКД
7.299 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 36
  • 38
  • 40
Одреди ја големината
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Дводелна женска блуза со долги ракави и бретели како и шарен принт.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Блузи, кошули и туники
Пол Женско
Бојата Розова
Дезен Цветен дезен
Одржување
Материјал основен: 100%вискоза
Постава: 100%полиестер
Лицето 1: 100%полиестер
Лицето 2: 100%полиестер
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
5.599 МКД
Големина
36
40