%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Мини корсет-фустан
Мини корсет-фустан
Мини корсет-фустан
Мини корсет-фустан
Мини корсет-фустан
Мини корсет-фустан
Мини корсет-фустан
Мини корсет-фустан
Мини корсет-фустан
Мини корсет-фустан
Мини корсет-фустан
Мини корсет-фустан
Мини корсет-фустан
Мини корсет-фустан
Мини корсет-фустан
Мини корсет-фустан

Мини корсет-фустан

Шифра на артикл: 54239501-2
Šifra proizvođača: 54239501
10.190 МКД
10.190 МКД
10.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 36
  • 38
  • 40
Одреди ја големината
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Мини корсет-фустан со појас, отоврени рамиња, длабок изрез и заден патент.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Фустани
Пол Женско
Бојата Плава
Боја на метал Злато
Дезен Еднобојно
Должина Средно
Одржување
Материјал основен: 100%полиестер
Постава: 100%вискоза
Лицето 1: 100%вискоза
Лицето 2: 100%вискоза
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Фустани 54238901-2
10.690 МКД
Големина
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
Фустани 54239301-2
7.999 МКД
Големина
36
38
40