%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Кожен мини-фустан
Кожен мини-фустан
Кожен мини-фустан
Кожен мини-фустан
Кожен мини-фустан
Кожен мини-фустан
Кожен мини-фустан
Кожен мини-фустан
Кожен мини-фустан
Кожен мини-фустан
Кожен мини-фустан
Кожен мини-фустан
Кожен мини-фустан
Кожен мини-фустан
Кожен мини-фустан
Кожен мини-фустан
Кожен мини-фустан
Кожен мини-фустан
Кожен мини-фустан
Кожен мини-фустан

Кожен мини-фустан

Шифра на артикл: 8612301-2
Šifra proizvođača: 8612301
16.990 МКД
16.990 МКД
16.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 36
  • 38
  • 40
Одреди ја големината
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Црн мини-фустан со скривени џебови и отворени рамиња. Фустанот е изработен од удобна и квалитетна природна кожа.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Кожни фустани
Пол Женско
Бојата Црна
Боја на метал Останато
Основен материјал Овча кожа
Потекло на кожата Овча
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа
Постава: 100%вискоза
Лицето 1: 100%вискоза
Лицето 2: 100%вискоза
Trenutno nema komentara