%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Женски мантил со качулка
Женски мантил со качулка
Женски мантил со качулка
Женски мантил со качулка
Женски мантил со качулка
Женски мантил со качулка
Женски мантил со качулка
Женски мантил со качулка
Женски мантил со качулка
Женски мантил со качулка
Женски мантил со качулка
Женски мантил со качулка
Женски мантил со качулка
Женски мантил со качулка
Женски мантил со качулка
Женски мантил со качулка
Женски мантил со качулка
Женски мантил со качулка
Женски мантил со качулка
Женски мантил со качулка
Женски мантил со качулка
Женски мантил со качулка
Женски мантил со качулка
Женски мантил со качулка

Женски мантил со качулка

Шифра на артикл: 5123401-2
Šifra proizvođača: 5123401
17.990 МКД
17.990 МКД
17.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
Одреди ја големината
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Женски мантил со качулка, бочни џебови и патент прицврстување.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Мантили
Пол Женско
Бојата Црна
Боја на метал Злато
Дезен Еднобојно
Одржување
Материјал основен: 100%полиамид
Постава: 100%полиамид
Лицето 1: 100%полиамид
Лицето 2: 100%полиамид
Trenutno nema komentara