%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Пругави панталони со појас
Пругави панталони со појас
Пругави панталони со појас
Пругави панталони со појас
Пругави панталони со појас
Пругави панталони со појас
Пругави панталони со појас
Пругави панталони со појас
Пругави панталони со појас
Пругави панталони со појас
Пругави панталони со појас
Пругави панталони со појас
Пругави панталони со појас
Пругави панталони со појас

Пругави панталони со појас

Шифра на артикл: 5083601-2
Šifra proizvođača: 5083601
7.299 МКД
7.299 МКД
7.299 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
Одреди ја големината
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Пругави женски панталони си висок струк со појас и украсни набори.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Панталони
Пол Женско
Бојата Црна
Должина Долга
Одржување
Материјал основен: 80%волна 20%вискоза
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Панталони 5085801-2
7.299 МКД
Големина
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
Панталони 5084501-2
6.799 МКД
Големина
36
38
40