%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Пругави ѕвонарки панталони
Пругави ѕвонарки панталони
Пругави ѕвонарки панталони
Пругави ѕвонарки панталони
Пругави ѕвонарки панталони
Пругави ѕвонарки панталони
Пругави ѕвонарки панталони
Пругави ѕвонарки панталони
Пругави ѕвонарки панталони
Пругави ѕвонарки панталони
Пругави ѕвонарки панталони
Пругави ѕвонарки панталони
Пругави ѕвонарки панталони
Пругави ѕвонарки панталони
Пругави ѕвонарки панталони
Пругави ѕвонарки панталони

Пругави ѕвонарки панталони

Шифра на артикл: 5083701-2
Šifra proizvođača: 5083701
6.199 МКД
6.199 МКД
6.199 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
Одреди ја големината
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Женски ѕвонарки панталони со висок струк и патент прицврстување на дното на нозете.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Панталони
Пол Женско
Бојата Црна
Должина Долга
Одржување
Материјал основен: 80%волна 20%вискоза
Trenutno nema komentara

Слични производи