%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Панталони со висок струк
Панталони со висок струк
Панталони со висок струк
Панталони со висок струк
Панталони со висок струк
Панталони со висок струк
Панталони со висок струк
Панталони со висок струк
Панталони со висок струк
Панталони со висок струк
Панталони со висок струк
Панталони со висок струк
Панталони со висок струк
Панталони со висок струк

Панталони со висок струк

Шифра на артикл: 5083001-2
Šifra proizvođača: 5083001
7.999 МКД
7.999 МКД
7.999 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
Одреди ја големината
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Женски панталони со висок струк, бочни џебови, метални детали и патент прицврстување на грбот.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Панталони
Пол Женско
Бојата Сива
Боја на метал Никел
Дезен Еднобојно
Одржување
Материјал основен: 52%полиестер 45%волна 3%еластан
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Панталони 5085801-2
7.299 МКД
Големина
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
Панталони 5084501-2
6.799 МКД
Големина
36
38
40