%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Шорц за изрези
Шорц за изрези
Шорц за изрези
Шорц за изрези
Шорц за изрези
Шорц за изрези
Шорц за изрези
Шорц за изрези
Шорц за изрези
Шорц за изрези
Шорц за изрези
Шорц за изрези
Шорц за изрези
Шорц за изрези
Шорц за изрези
Шорц за изрези
Шорц за изрези
Шорц за изрези
Шорц за изрези
Шорц за изрези

Шорц за изрези

Шифра на артикл: 5084501-2
Šifra proizvođača: 5084501
6.799 МКД
6.799 МКД
6.799 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
  • 36
  • 38
  • 40
Одреди ја големината
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Женски шорц со висок струк, изрези и метални детали.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Панталони
Пол Женско
Бојата Плава
Боја на метал Злато
Дезен Еднобојно
Должина Кратко
Одржување
Материјал основен: 100%лен
Постава: 100%вискоза
Лицето 1: 100%вискоза
Лицето 2: 100%вискоза
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Панталони 5087901-3
5.599 МКД
Големина
34
36
38
40