%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Панталони со висок струк
Панталони со висок струк
Панталони со висок струк
Панталони со висок струк
Панталони со висок струк
Панталони со висок струк
Панталони со висок струк
Панталони со висок струк
Панталони со висок струк
Панталони со висок струк
Панталони со висок струк
Панталони со висок струк
Панталони со висок струк
Панталони со висок струк
Панталони со висок струк
Панталони со висок струк
Панталони со висок струк
Панталони со висок струк
Панталони со висок струк
Панталони со висок струк
Панталони со висок струк
Панталони со висок струк

Панталони со висок струк

Шифра на артикл: 5084401-2
Šifra proizvođača: 5084401
  • 36
  • 38
  • 40
Одреди ја големината
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Лелеави панталони со широки ногавици, долги траки и метални детали.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Панталони
Пол Женско
Бојата Плава
Дезен Еднобојно
Должина Долга
Одржување
Материјал основен: 100%лен
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Панталони 5087901-3
5.599 МКД
Големина
34
36
38
40