%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Панталони со принт
Панталони со принт
Панталони со принт
Панталони со принт
Панталони со принт
Панталони со принт
Панталони со принт
Панталони со принт
Панталони со принт
Панталони со принт
Панталони со принт
Панталони со принт
Панталони со принт
Панталони со принт
Панталони со принт
Панталони со принт
Панталони со принт
Панталони со принт
Панталони со принт
Панталони со принт

Панталони со принт

Шифра на артикл: 5085001-2
Šifra proizvođača: 5085001
7.999 МКД
7.999 МКД
7.999 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
Одреди ја големината
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Лелеави панталони со висок струк, бочни џебови и ефектен принт.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Панталони
Пол Женско
Бојата Плава
Боја на метал Никел
Одржување
Материјал основен: 95%вискоза 5%еластан
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Панталони 5087901-3
5.599 МКД
Големина
34
36
38
40