%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Панталони со висок струк
Панталони со висок струк
Панталони со висок струк
Панталони со висок струк
Панталони со висок струк
Панталони со висок струк
Панталони со висок струк
Панталони со висок струк
Панталони со висок струк
Панталони со висок струк
Панталони со висок струк
Панталони со висок струк
Панталони со висок струк
Панталони со висок струк

Панталони со висок струк

Шифра на артикл: 5084901-2
Šifra proizvođača: 5084901
5.599 МКД
5.599 МКД
5.599 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 36
  • 38
  • 40
Одреди ја големината
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Женски панталони со висок струк, џебови и скриено патент прицврстување.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Панталони
Пол Женско
Бојата Плава
Дезен Еднобојно
Одржување
Материјал основен: 100%лен
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Панталони 5087901-3
5.599 МКД
Големина
34
36
38
40