%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Панталони со исечоци
Панталони со исечоци
Панталони со исечоци
Панталони со исечоци
Панталони со исечоци
Панталони со исечоци
Панталони со исечоци
Панталони со исечоци
Панталони со исечоци
Панталони со исечоци
Панталони со исечоци
Панталони со исечоци
Панталони со исечоци
Панталони со исечоци
Панталони со исечоци
Панталони со исечоци
Панталони со исечоци
Панталони со исечоци

Панталони со исечоци

Шифра на артикл: 5085801-2
Šifra proizvođača: 5085801
7.299 МКД
7.299 МКД
7.299 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
Одреди ја големината
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Женски панталони со висок струк, со скриено прицврстување, џебови и длабоки изрези на дното на ногавици.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Панталони
Пол Женско
Бојата Натур
Дезен Еднобојно
Должина Долга
Одржување
Материјал основен: 100%лен
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Панталони 5087901-3
5.599 МКД
Големина
34
36
38
40