%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Панталони со дрикер
Панталони со дрикер
Панталони со дрикер
Панталони со дрикер
Панталони со дрикер
Панталони со дрикер
Панталони со дрикер
Панталони со дрикер
Панталони со дрикер
Панталони со дрикер
Панталони со дрикер
Панталони со дрикер
Панталони со дрикер
Панталони со дрикер
Панталони со дрикер
Панталони со дрикер
Панталони со дрикер
Панталони со дрикер
Панталони со дрикер
Панталони со дрикер
Панталони со дрикер
Панталони со дрикер
Панталони со дрикер
Панталони со дрикер

Панталони со дрикер

Шифра на артикл: 5086501-3
Šifra proizvođača: 5086501
7.999 МКД
7.999 МКД
7.999 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 36
  • 38
  • 40
Одреди ја големината
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Женски панталони со скриено прицврстување, џебови и дрикери на дното на ногавиците.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Панталони
Бојата Беж
Боја на метал Злато
Дезен Еднобојно
Одржување
Материјал основен: 100%лен
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Панталони 5087901-3
5.599 МКД
Големина
34
36
38
40