%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Панталони со џебови
Панталони со џебови
Панталони со џебови
Панталони со џебови
Панталони со џебови
Панталони со џебови
Панталони со џебови
Панталони со џебови
Панталони со џебови
Панталони со џебови
Панталони со џебови
Панталони со џебови
Панталони со џебови
Панталони со џебови
Панталони со џебови
Панталони со џебови
Панталони со џебови
Панталони со џебови
Панталони со џебови
Панталони со џебови

Панталони со џебови

Шифра на артикл: 5087201-3
Šifra proizvođača: 5087201
6.799 МКД
6.799 МКД
6.799 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
Одреди ја големината
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Женски панталони со висок струк, појас и нашивени џебови на дното на ногавиците.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Панталони
Пол Женско
Бојата Зелена
Боја на метал Злато
Дезен Еднобојно
Должина Долга
Одржување
Материјал основен: 95%памук 5%еластан
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Панталони 5087901-3
5.599 МКД
Големина
34
36
38
40