%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Бронзен кожен паричник со принт
Бронзен кожен паричник со принт
Бронзен кожен паричник со принт
Бронзен кожен паричник со принт
Бронзен кожен паричник со принт
Бронзен кожен паричник со принт
Бронзен кожен паричник со принт
Бронзен кожен паричник со принт

Бронзен кожен паричник со принт

Шифра на артикл: 6517113-2
Šifra proizvođača: 6517113
3.699 МКД
3.699 МКД
3.699 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 0
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Класичен женски паричник изработен во бронзена боја од квалитетна природна кожа со втиснат принт. Има функционална внатрешност со бројни прегради за картички и пари како и дополнителен дел за ковани пари. Целокупниот дизајн на паричникот е украсен со логото на „Mona“.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Паричници
Пол Женско
Бојата Бронза
Боја на метал Никел
Димензија 18,5x8x2
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Паричници 6517101-3
3.999 МКД
Големина
0