%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Розов кожен паричник
Розов кожен паричник
Розов кожен паричник
Розов кожен паричник
Розов кожен паричник
Розов кожен паричник
Розов кожен паричник
Розов кожен паричник

Розов кожен паричник

Шифра на артикл: 6517114-2
Šifra proizvođača: 6517114
  • 0
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Класичен женски паричник изработен во розова боја од квалитетна природна кожа. Има функционална внатрешност со прегради за картички и пари, како и дополнителен дел за ковани пари. Надворешната страна на паричникот е украсена со логото на „Mona“.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Паричници
Пол Женско
Бојата Розова
Боја на метал Никел
Димензија 18,5x8x2
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Паричници 6517101-3
3.999 МКД
Големина
0