%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Кафеав кожен паричник
Кафеав кожен паричник
Кафеав кожен паричник
Кафеав кожен паричник
Кафеав кожен паричник
Кафеав кожен паричник
Кафеав кожен паричник
Кафеав кожен паричник

Кафеав кожен паричник

Шифра на артикл: 6517115-2
Šifra proizvođača: 6517115
4.139 МКД
4.139 МКД
4.139 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 0
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Класичен женски паричник изработен во браон боја од квалитетна природна кожа. Има функционална внатрешност со прегради за картички и пари, како и дополнителен дел за ковани пари. Надворешната страна на паричникот е украсена со логото на „Mona“.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Паричници
Пол Женско
Бојата Кафеава
Боја на метал Злато
Димензија 18,5x8x2
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Паричници 6517101-3
3.999 МКД
Големина
0