%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Црвен кожен паричник со принт
Црвен кожен паричник со принт
Црвен кожен паричник со принт
Црвен кожен паричник со принт
Црвен кожен паричник со принт
Црвен кожен паричник со принт
Црвен кожен паричник со принт
Црвен кожен паричник со принт

Црвен кожен паричник со принт

Шифра на артикл: 6518521-2
Šifra proizvođača: 6518521
  • 0
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Практичен женски паричник со елегантен дизајн изработен во црвена боја од квалитетна природна кожа со втиснат принт. Располага со неколку прегради за картички и пари. Надворешната страна на паричникот е комплетирана со дополнителен дел за ковани пари и со логото на „Mona“.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Паричници
Пол Женско
Бојата Црвена
Боја на метал Никел
Димензија 7.5x12.5x2
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Паричници 6517101-3
3.999 МКД
Големина
0