%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Црвен кожен паричник
Црвен кожен паричник
Црвен кожен паричник
Црвен кожен паричник
Црвен кожен паричник
Црвен кожен паричник
Црвен кожен паричник
Црвен кожен паричник

Црвен кожен паричник

Шифра на артикл: 6519404-2
Šifra proizvođača: 6519404
4.499 МКД
4.499 МКД
4.499 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 0
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби

Елегантен женски паричник изработена во црвена боја од квалитетна природна кожа. Има пространа внатрешност со доволно прегради за картички и пари. Надворешната страна на паричникот е украсена со логото на „Mona“.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Паричници
Пол Женско
Бојата Црвена
Боја на метал Злато
Димензија 19.5 x 8.5 x 3
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа

19.5 x 8.5 x 3

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Паричници 6517101-3
3.999 МКД
Големина
0