%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Црн кожен паричник
Црн кожен паричник
Црн кожен паричник
Црн кожен паричник
Црн кожен паричник
Црн кожен паричник
Црн кожен паричник
Црн кожен паричник

Црн кожен паричник

Шифра на артикл: 6519402-2
Šifra proizvođača: 6519402
4.499 МКД
4.499 МКД
4.499 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 0
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Црн женски паричник изработен од квалитетна природна кожа. Има пространа внатрешност со голем број на прегради за картички и пари. Надворешната страна на паричникот е финиширана со тркалезна плоча со втиснат логото на „Mona“.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Паричници
Пол Женско
Бојата Црна
Боја на метал Никел
Димензија 19.5 x 8.5 x 3
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа

19.5 x 8.5 x 3

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Паричници 6517907-3
4.139 МКД
Големина
0